A A A
Spotkanie w sprawie gazyfikacji

Zakończyło się zbieranie wniosków o określenie warunków przyłącza koordynowane przez Urząd Miejski w Słomnikach. Zostały one przekazane do Gazowni w Nowej Hucie.

28 listopada 2017 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury odbyło się spotkanie przedstawicieli Polskiej Spółki Gazownictwa z mieszkańcami Gminy Słomniki. Burmistrz Gminy Słomniki Paweł Knafel wychodząc naprzeciw postulatom mieszkańców, zainicjował akcję zbierania wniosków o określenie warunków przyłącza za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Słomnikach.  Więcej o spotkaniu – tutaj.

Od początku grudnia do połowy stycznia zebrano 542 wnioski. Zostały one przekazane do Gazowni Kraków Nowa Huta, ul. II Pułku Lotniczego 1, 31-867 Kraków. Na pierwsze decyzje PSG będzie trzeba poczekać ok. 2 miesiące. W akcję zaangażowani zostali wszyscy sołtysi, dokumenty można było także  pobrać ze stronu slomniki.pl, w punktach informacyjnych Urzędu Miejskiego na terenie gminy, w siedzibie urzędu na stolikach oraz w pokoju 34.

Wykres

Celem akcji koordynowanej przez Urząd Miejski w Słomnikach było wspieranie projektu dalszej gazyfikacji naszej gminy, usprawnienie zbierania wniosków o gaz, pomoc mieszkańcom w ich składaniu.

Bardzo dziękujemy za aktywność wszystkim osobom zaangażowanym oraz mieszkańcom naszej gminy, którzy składali wnioski oraz zachęcali do tego sąsiadów.

Ci z Państwa, którzy nie złożyli jeszcze wniosku, mogą go pobrać z naszej strony i wysłać na adres „Gazownia Kraków Nowa Huta, ul. II Pułku Lotniczego 1, 31-867 Kraków.

Więcej informacji w siedzibie Gazowni w Nowej Hucie tel. 12 628 16 00  na stronie – tutaj oraz w Urzędzie Miejskim w Słomnikach, pokój 34, II piętro, tel. 123881102, wew. 134.

Załączniki:
Pobierz plik (wzor_wniosku.pdf)Wzór wniosku - jak wypełnić[ ]487 kB2018-01-23 19:09
Pobierz plik (wniosek_gaz.pdf)Wniosek o określenie warunków przyłączenia[ ]628 kB2018-01-23 19:08